Młodzieżowa Stacja Kosmiczna YSS w Sopotni Wielkiej doczekała się pierwszego teledysku nakręconego w jej wnętrzu na potrzeby zespołu The Pryzmats pt. „Między [] Słowami”, który w ten sposób zapowiada nowy mini album tej grupy z gatunku rap. Autorzy wykorzystali do niego nie tylko kilka ujęć z pokładu imitacji modułu Destiny Labolatory, ale i we wszystkich scenach widzimy charakterystyczny kostium na wzór Advanced Crew Escape Suit (ACES), czyli tzw. kostiumu-dynia, używanego przez astronautów NASA w latach 1994 do 2011. To właśnie te stroje astronautów będące na wyposażeniu modelu w Sopotni Wielkiej, zawierają pamiątkowy logotyp z wizyty astronauty NASA George'a D. Zamka, który gościł tutaj w 2008 roku. W ten oto sposób do kolekcji nagrań na pokładzie Stacji YSS obok filmu promującego produkcję Warner Bros "Gravity", film animowany "Jak ukraść księżyc" oraz kilka nagrań informacyjnych dla TVP czy TVN, dołączył pierwszy w naszej historii teledysk. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia...


Zespół The Pryzmats to twórcy muzyki hip-hopowej z Żywiecczyzny. Są oni autorami takich albumów jak "Balon" oraz "Coś z niczego", który trafił do salonów sprzedaży 30 kwietnia 2012r. Ich autorskim pomysłem jest również organizowany od kilku lat festiwal "Hip - Hop na Żywca".

„Między [] Słowami” zapowiada album "Spróbuj się domyślić gdzie to mam", którego wydanie muzycy zapowiadają na jesień 2016 roku.